poniedziałek, 16 marca 2015

Szyciowy blog roku 2014, czyli biorę udział w konkursie :)

Jak w temacie! :) 


Co to znaczy dla mnie?

Postanowiłam spróbować swoich sił i zapisałam się do konkursu!
Szyję? Szyję!
Bloguję? Bloguję!
To.. czemu nie? ;) Wydaje mi się, że ostatni rok był niesamowitym postępem zarówno dla mnie jak i dla tego miejsca. Wszystkie szyte przeze mnie rzeczy zaczęły jakoś wyglądać, nauczyłam się robić zdjęcia (a przynajmniej tak mi się wydaje.. ;)) i nabrałam śmiałości do dzielenia się nimi ze światem :)
Przyszła pora na krok dalej, stąd konkursowy pomysł. Pojawiła się okazja, więc oto jestem! I... proszę Was o głosy :) Gdyby ktoś chciał mnie wspomóc w walce, wystarczy że kliknie TUTAJ I ODDA NA MNIE SWÓJ GŁOS. Tylko uwaga! Można oddać tylko jeden ważny głos z konkretnego adresu e-mail w całej zabawie. Automat nie przyjmuje też więcej niż jednego głosu z adresu IP na dzień. Głosujemy od dzisiaj, do 22 marca. (Głosując podajemy maila, gdzie przychodzi informacja z prośbą o potwierdzenie. Dopiero po potwierdzeniu głos jest ważny! Maile nie będą wykorzystane do celów innych, niż te związane z konkursem i ewentualnym odbiorem nagród :))


Dlaczego o to proszę? 


Powiem wprost. Po prostu chcę sprawdzić, czy to co robię, ma jakiś sens. Czy nie jest to moją czystą fanaberią i kolokwialnie mówiąc, stratą czasu. Czy faktycznie jest ktoś, kto tu zagląda i śledzi moje poczynania z ciekawością, uwagą i czy wyciąga z nich również coś dla siebie. Czy blogowanie o szyciu dla dzieci ma jakąś większą wartość (bo uwierzcie, często zaczynam w to wątpić - np. nie widziałam jeszcze ANI JEDNEGO konkursu, gdzie byłaby kategoria dziecięca... nie mówiąc już o tym, że szycie dla dzieci jest po prostu niedoceniane, spychane na margines i często traktowane jako "zapchajdziura" dla mam, które nie wiedzą co zrobić z nadmiarem wolnego czasu... tyle w kwestii marudzenia.). Każdy oddany na tego bloga głos, będzie dla mnie sygnałem, że chcecie w tym wszystkim uczestniczyć, da mi powera do działania.
A ja, będę Wam za to niesamowicie wdzięczna :)


Dlaczego warto? 

Organizator oprócz nagród dla uczestników przewidział również nagrody dla.. głosujących :) Wśród nich książki o szyciu oraz maszyny dla początkujących! Moim zdaniem warto dać nam szansę ;)

Poniżej plakat konkursowy, gdzie znajdziecie więcej informacji oraz strona internetowa organizatora, gdzie możecie zobaczyć kto jeszcze bierze udział w konkursie :) Głosowanie odbywa się w 3 kategoriach: Moda, DIY oraz Osobowość. Z przyczyn oczywistych wystartowałam w tej drugiej :)


To co, pomożecie?? :)


6 komentarzy:

 1. Mój głos już został oddany. Udostępnij na fb notkę, więcej osób wejdzie :-)

  www.zaraz-wracam.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) już mam, już mam :) chwilę mi to dzisiaj zajęło rano, zanim wystartowałam ze wszystkim ;)

   Usuń
  2. Ja też udostępniłam post na mojej tablicy na fb

   Usuń
  3. Bardzo Ci dziękuję!! :)

   Usuń

Będzie mi niezwykle miło, jeśli w komentarzach podzielicie się ze mną swoją opinią! :)