niedziela, 1 listopada 2015

Link party #6 - Własnoręcznie dla dziecka.

mama mi szyje, blog o szyciu dla dzieci, dla maluszków, dla mam, tutoriale, pomoc w szyciu, darmowe wykroje


Nie mogłam się już doczekać dzisiejszego wpisu :) Ostatnie Link Party było trochę spóźnione, ale owoce jakie przyniosło przerosły moje najśmielsze oczekiwania!!! Trwam w zachwycie do tej pory nad dwiema pracami! Wiem, miałam wybierać jedną, ale obok obu nie mogłam przejść obojętnie...


Numer 1 (kolejność przypadkowa) - quiet book Zuzinkowej Mamy - pewnie wiecie, bo nie raz już to powtarzałam, ja nie mam cierpliwości do małych elementów i wcale nie skrycie podziwiam takie książeczki!! Jak dla mnie, to mistrzostwo świata. Mnogość małych kawałków, wyobraźnia do stworzenia każdej strony oddzielnie i do spięcia tego wszystkiego w jedną spójną całość! A co najważniejsze, dzieci chcą się nimi bawić! Zaczynam podchodzić chyba do tego ambicjonalnie ;) bo ten wilk...

Numer 2 - lew podłogowy Ani. Powiem tyle, zobaczcie na zdjęcia, a potem koniecznie przeczytajcie opis! Ja w pierwszej chwili przzegapiłam jeden "szczegół", który rozłożył mnie na łopatki... Mam na myśli.. ha ha nie powiem :P klikać w link ;)

To teraz już tak jak zawsze :)

Jak się bawimy i po co?Zabawa na ma celu inspirowanie i odkrywanie nowych blogów, bo tych nigdy za wiele :)

Inspirujecie się, inspirujecie innych i odkrywacie nowe wspaniałe miejsca do podglądania! :)
Dla mnie działa to bardzo odświeżająco! Nowe miejsce, nowe podejście, nowe pomysły.

Linki można dodawać od 5 do 19 października włącznie!

Zasady?

1. Można dodać 1 link do artykułu na swoim blogu.
2. Artykuł musi być poświęcony rzeczy, którą zrobiliście własnoręcznie dla dziecka (może być Wasze, może być cudze, a może być jeszcze nienarodzone - dalej wyczekiwane! :)).
3. Artykuł musi być opublikowany maksymalnie 2 tygodnie temu.
4. Zajrzyjcie przynajmniej na 3 inne blogi i zostawcie ślad swojej obecności :) Wiem, że nie tylko ja lubię komentarze ;)
5. Na dodawanie blogów macie 2 tygodnie!
6. Bawcie się dobrze!! :)

Miło mi będzie, jeśli powiadomicie znajomych o zabawie, np. poprzez dodanie baneru do zabawy na swoim blogu lub w zgłoszonym poście! :) Im nas więcej, tym lepiej!

mama mi szyje zabawa blogowa

2 komentarze:

Będzie mi niezwykle miło, jeśli w komentarzach podzielicie się ze mną swoją opinią! :)