czwartek, 17 marca 2016

Do odważnych świat należy! Czyli... Szyciowy Blog Roku 2015.


Dzisiaj na szybciutko, chciałam tylko oficjalnie powiedzieć, że ponownie zapisałam się do konkursu na Szyciowy Blog Roku 2015 :) Spostrzegawczy zauważyli pewnie już baner z boku bloga ;)

Wspomożecie mnie znowu swoimi głosami?

To dla mnie sygnał, że jesteście, czytacie, wspieracie i przede wszystkim jesteście zadowoleni z tego co robię! I że miejsce, które stworzyłam, jest użyteczne również dla Was :)
Zatem kto chętny, niech klika w link do mojego zgłoszenia i oddaje na mnie swój głos :)

Głosować można od 17 do 21 marca 2016 roku.

Z jednego adresu e-mail można oddać głos tylko na jeden blog. Po oddaniu głosu trzeba go jeszcze potwierdzić, klikając w link, który przyjdzie do Was w mailu.

Organizator przewiduje też nagrody dla Internautów za udział w głosowaniu na stronie! Są to poradniki Łucznika, pt.: „Proste i modne szycie”, „Uszyj w jedno popołudnie” i „Patchwork krok po kroku”. Jest ich w sumie 50 :) No i jest jeszcze druga opcja ;) Wciąż można dodawać komentarze na stronie wydarzenia w których należy napisać na kogo oddacie swój głos! Tam do wygrania maszyna do szycia :) 

Wszystkie zgłoszone blogi możecie przejrzeć TUTAJ. Od dzisiaj można głosować na swoich ulubieńców! :D Oczywiście dopuszczam, że to nie ja, ale wiecie.. nadzieja umiera ostatnia ;))))))


12 komentarzy:

Będzie mi niezwykle miło, jeśli w komentarzach podzielicie się ze mną swoją opinią! :)