niedziela, 1 maja 2016

Link party #12 - Własnoręcznie dla dziecka.

pochwal się pracą zrobioną dla swojego dziecka

Aaaaaaale ten czas zasuwa!! Dacie wiarę, że to 12 miesiąc, kiedy możecie pochwalić się swoją pracą? Do mnie to dotarło w momencie, kiedy wklejałam obrazek.

Dużo się od tamtej pory zmieniło, jednak mam nadzieję, że nie należy do tych rzeczy Wasz (i mój!!) zapał do szycia (i generalnie do tworzenia) dla dzieci.
Choć w zasadzie to nie, mój się zmienił. Nie myślałam, że może być jeszcze większy, a proszę! Ostatnio porzuciłam bloga, na rzecz maszyny ;) Blogowanie zepchnęłam na dalszy tor, a szyciem wypełniam wolne chwile. Nawet książki musiały usunąć się w cień ;)

A jak u Was? Wykorzystujecie wenę jak tylko Was dopadnie? Czy wyznaczacie sobie konkretny czas na kratywne zadania?
Ja staram się łapać przysłowiowego byka za rogi, bo widzę, że u mnie to przynosi lepsze rezultaty, niż działanie w z góry założonym czasie. Jednak wiem, nie jesteście tu dzisiaj po to, żeby czytać o tym co mi w głowie siedzi ;) I słusznie! Bo ten post jest prawie w całości dla Was! :) Prawie, bo ja też lubię oglądać co tworzycie i czym chcecie się podzielić z resztą świata :)

Idąc dalej tym tropem.. ;) Mój absolutny faworyt i hicior zeszłego miesiąca, zrobiony przez Justynę. Mata edukacyjna dla Elenki - nie "zwykła" mata, gdzie dziecko leży i dyndają nad nim misie i inne takie. To zdecydowanie level wyżej, a może nawet i dwa :) Idźcie zobaczyć, bo warto! :D A ja po raz kolejny gratuluję pomysłowości i pomocników! :)


Zabawa na ma celu inspirowanie i odkrywanie nowych blogów, bo tych nigdy za wiele :)

Inspirujecie się, inspirujecie innych i odkrywacie nowe wspaniałe miejsca do podglądania! :)

Dla mnie działa to bardzo odświeżająco! Nowe miejsce, nowe podejście, nowe pomysły.


Linki można dodawać od 01 do 14 maja włącznie!

Zasady?

1. Można dodać 1 link do artykułu na swoim blogu.
2. Artykuł musi być poświęcony rzeczy, którą zrobiliście własnoręcznie dla dziecka (może być Wasze, może być cudze, a może być jeszcze nienarodzone - dalej wyczekiwane! :)).
3. Artykuł musi być opublikowany maksymalnie 2 tygodnie temu.
4. Zajrzyjcie przynajmniej na 3 inne blogi i zostawcie ślad swojej obecności :) Wiem, że nie tylko ja lubię komentarze ;)
5. Na dodawanie blogów macie 2 tygodnie!
6. Bawcie się dobrze!! :)

Miło mi będzie, jeśli powiadomicie znajomych o zabawie, np. poprzez dodanie baneru do zabawy na swoim blogu lub w zgłoszonym poście! :) Im nas więcej, tym lepiej!

mama mi szyje zabawa blogowa

6 komentarzy:

 1. 12 wyzwanie, czyli można powiedzieć urodziny :) Zatem sto lat :) Też zazwyczaj czekam na wenę, ale czasami jak obiecam coś komuś, mam dodatkową motywację, żeby zabrać się do pracy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Patrycja Findzińska3 maja 2016 12:30

  Ja mam wenę cały czas, w głowie miliard pomysłów, dlatego wyznaczam sobie czas na szycie - nocami gdy dzieci śpią. No, chyba że mi się przyśnie w trakcie usypiania maluchów ;-) Aktualnie szyję coś specjalnego dla mojego smyka, więc mam nadzieję, że uda mi się wziąć udział w akcji :-) No i gratuluję roczku! :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. KRÓFKA Majka9 maja 2016 19:25

  Ominęłam zeszły miesiąc, bo jak sama piszesz czas za szybko się kręci i nie na wszytko co by się chciało, planowała starcza. Faworyt rewelacyjny, noszę się z zamiarem ale póki co pomysłu satysfakcjonującego brak na całokształt bo pojedyńcze elementy gdzieś tam w głowie już siedzą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobranocne Twory13 maja 2016 22:04

  Mam pytanko, Czy ja mogę tą samą pracę zgłosić do Ciebie i na inne link party? w zasadach zabawy nic nie jest napisane, więc wolę się upewnić :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli o mnie to nie ma problemu :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobranocne Twory14 maja 2016 08:51

  Tak myślałam :) ale jestem tu nowa więc wolałam sie upewnić :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezwykle miło, jeśli w komentarzach podzielicie się ze mną swoją opinią! :)