czwartek, 1 września 2016

Link party #16 - Własnoręcznie dla dziecka.

mamami mamamiszyje

Znacie ten stan, kiedy stare i niepotrzebne, może stać się nagle czymś zupełnie nowym i użytecznym? Jak znam, co więcej, całkiem go lubię :) A jeszcze bardziej lubię, kiedy ktoś się takim patentem dzieli :) Dlatego dzisiaj polecam historię pewnej przeróbki, którą znalazłam w linkach poprzednego link party! Miłego czytania i szycia! ;)


Zabawa na ma celu inspirowanie i odkrywanie nowych blogów, bo tych nigdy za wiele :)

Inspirujecie się, inspirujecie innych i odkrywacie nowe wspaniałe miejsca do podglądania! :)

Dla mnie działa to bardzo odświeżająco! Nowe miejsce, nowe podejście, nowe pomysły.

Linki można dodawać od 01 do 14 września włącznie!

Zasady?

1. Można dodać 1 link do artykułu na swoim blogu.
2. Artykuł musi być poświęcony rzeczy, którą zrobiliście własnoręcznie dla dziecka (może być Wasze, może być cudze, a może być jeszcze nienarodzone - dalej wyczekiwane! :)).
3. Artykuł musi być opublikowany maksymalnie 2 tygodnie temu.
4. Zajrzyjcie przynajmniej na 3 inne blogi i zostawcie ślad swojej obecności :) Wiem, że nie tylko ja lubię komentarze ;)
5. Na dodawanie blogów macie 2 tygodnie!
6. Bawcie się dobrze!! :)

Miło mi będzie, jeśli powiadomicie znajomych o zabawie, np. poprzez dodanie baneru do zabawy na swoim blogu lub w zgłoszonym poście! :) Im nas więcej, tym lepiej!

mama mi szyje zabawa blogowa

4 komentarze:

 1. A mam pytanie - czy oprócz pokazania u siebie na blogu czegoś co uszyłam dla dziecka mogę pokazać też pracę młodszej siostry (lat 12), która uszyła coś sama dla siebie? Czy taka opcja w ogóle wchodzi w grę? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie :) w końcu to też własnoręcznie i dla dziecka ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uszyłam w tym tygodniu dwa kolejne dinozaury, jeszcze koń został :) Czekam na kolejne link party wtedy się pochwalę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej przeróbki :) szkoda, że na dodawanie linku do uszytej rzeczy są tylko 2 tygodnie, a nie miesiąc, i że można dodawać tylko 1 rzecz ;) w przyszłym miesiącu na pewno coś dodam! :) super zabawa :)

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezwykle miło, jeśli w komentarzach podzielicie się ze mną swoją opinią! :)